Önemli Bilgilendirme

ÖNEMLİ !

15 gün deneme seçeneği Seçtiğiniz taktirde ve paket işlemleriniz onaylandıktan sonra mevcutta bulunan sabit telefon numaranız santral üzerinde kullanabilmeniz için hizmet aldığınız Sabit Telefon Operatörünüzce yeni santralinize yönlendirilmesi gerekmektedir.

Sabit Hattım Yok Yeni İstiyorum : Yeni bir hat için gerekli belgelerin tarafımıza ulaştırılması sonrasında bireysel veya kurumsal sabit telefon hattı tahsis edilir. Bu hattın kullanım süresince seçmiş olduğunuz heryöne görüşme paketlerinin tutarı oranında sabit telefon operatörünüzce aylık görüşme ücreti yansıtılır. (Tahsis edilen yeni numara bulunduğunuz şehir alan kodu 212, 216, 312, 232,... veya 0850 ile başlayan numaralar şeklindedir, ancak her şehir için numara bulunamayabilir.)

Sabit Hattım Var Taşımak İstiyorum : Sabit telefon numaranız mevcutta hizmet aldığınız operatörünüzden sabit telefon numarası taşıma formu belgesi düzenlenerek 3 iş günü içerisinde iş ortağımız sabit telefon hizmeti alacağınız yeni operatörünüze taşınır.

Sabit Hattım Var Kullanmak İstiyorum : Sabit telefon numaranız santral üzerinde kullanabilmeniz için mevcutta hizmet aldığınız Sabit Telefon Operatörünüzce yeni santralinize yönlendirilmesi gerekmektedir.

Paket Geçişi : Müşterilerimizin ileriki süreçlerde dahili arttırımı yaparak üst santral paketlerine geçiş işlemleri arttırılmak istenen dahili ücreti farkı ödenerek sağlanabilmektedir.Paketlerde herhangi bir taahhüt bulunmamaktadır.

Hizmet Detayları

  • Sanal santral paketlerinde taahhüt yoktur.
  • Ses kaydı olmayan paketlerde her dahili için yıllık 36 TL ücretlendirme yapılır.
  • Gizli ücretlendirmeler yoktur. Sanal santral paket ücretleri dışında dışarı doğru yapılan aramalar için konuşma maliyetleriniz oluşur.
  • Ekstra kurulum ücreti yoktur.
  • Fiyatlara vergiler dahildir.


Atcom A10 IP Telefon

Atcom A10 IP Telefon

1 Sip Hatlı Masaüstü IP Telefon – Atcom A10Eşsiz ve zarif tasarımlı Atcom A10 IP Telefon, SIP protok..

270,00 ₺

Sanal Santral 10 Kullanıcı

Sanal Santral 10 Kullanıcı

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !15 gün deneme seçeneği : Seçtiğiniz taktirde ve paket işlemleriniz o..

406,78 ₺

Sanal Santral 8 Kullanıcı Paketi

Sanal Santral 8 Kullanıcı Paketi

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !Sabit Hattım Yok Yeni İstiyorum : Yeni bir hat için gerekli belgeler..

440,68 ₺

Sanal Santral Ip Telefon Kampanyası 3 Kullanıcı

Sanal Santral Ip Telefon Kampanyası 3 Kullanıcı

Bilgilendirme : Ip telefon ürünleri tarafımızdan kurulumları tamamlanarak, santralinize tanımlı..

870,00 ₺ 950,00 ₺

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)