• Yealink T21 E2

Yealink T21 E2

En çok tercih edilen telefon markalarından biri olan Yealink markasının IP telefon ürünlerinde öne çıkan Yealink T21 E2 Kablolu IP Telefon

Kaliteli ve dayanıklı

Elektronik yapısında ve gövdesinde kullanılan tüm malzemeler uzun yıllar güvenle kullanım sağlamanız amacı ile tasarlanmıştır.

Mükemmel ses kalitesi

İki adet SIP (Oturum Başlatma Protokolü) tanımlanabilen Yealin T21'in ses kalitesi HD düzeydedir. HD özelliği HD ses, HD kodek, HD ahize ve HD hoparlör olarak telefonun her alanında hissedilir ve tüm görüşmeleriniz yüksek ses kalitesinde gerçekleşir. Bu özelliklere ek olarak 2.3 inç genişliğinde 132 x 63 piksel LCD ekranı sayesinde bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Otomatik konfigürasyon

Auto provisioning özelliği kurulum ve destek hizmetlerini azaltmak için tasarlanmıştır. Sanal santral hizmeti veren ya da çağrı merkezi gibi uzak yerlerde bulunan işyerlerine telefon kurulumu yapmak içini gitmeye gerek kalmadan uzaktan kurulum ve yönetim yapma imkanı sunar.

Hot desking
Farklı zaman dilimlerinde aynı masada çalışan kişiler masa telefon ayarlarının kendisine has olmasını ister. Bu isteğinizi Yealink T21 E2 IP telefon ile rahatlıkla yerine getirebilirsiniz.

XML rehber
Yealink T21'e 1000 kişiye kadar dahili rehber ekleyebilirsiniz. Ayrıca kullanımı gittikçe artan XML formatına sahip rehber de eklenebilir. Ayrıca işyerlerinde çalışan ve kurum rehber uyumsuzluğunu ortadan kaldırmak amacıyla geliştirilen LDAP özelliği de kullanılabilir.

Donanım
Kulaklık girişi bulunan Yealink T21 ile görüşmelerinizi ahize olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca full-duplex hands free hoparlör ile ahizesiz telefon görüşmesini rahat bir şekilde yaparsınız. IP telefonunuza sesli mesaj geldiğinde LED ışığı sizi uyararak bilgi verir.

Eneji ve kullanıcı dostu
Kendi sınıfında yer alan diğer ürünlere göre güç tüketimi çok düşüktür.


Sistem Gereksimleri
Ekran 132 x 64-pixel grafik aydınlatmalı LCD ekran
Bağlantı Özellikleri
Network 2 port 10/100M Ethernet yuvası
Genel Özellikler
Donanım Kulaklık desteği Duvara montaj desteği Oto tedarik desteği HD voice: HD handset, HD speaker Wideband codec: G.722 Narrowband codec: G.711(A/μ), G.729AB, G.726, iLBC DTMF: In-band, Out-of-band (RFC 2833) and SIP INFO Full-duplex hands-free speakerphone with AEC VAD, CNG, AEC, PLC, AJB, AGC
Garanti 24 Ay
Teknik Özellikler
Ses Yealink HD Ses

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Yealink T21 E2

  • 265,00 ₺


Benzer Ürünler

Atcom A10W WIFI IP Telefon

Atcom A10W WIFI IP Telefon

1 Sip Hatlı Masaüstü ve WIFI IP Telefon – Atcom A10WEşsiz ve zarif tasarımlı Atcom A10W Wifi IP Tele..

280,00 ₺

Atcom RET Meşguliyet Konsolu

Atcom RET Meşguliyet Konsolu

Atcom RET Meşguliyet Konsolu16 Tuşlu, 44 Dahili Kapasiteli Meşguliyet PanosuAtcom RET meşguliyet kon..

784,00 ₺

Yealink T21 E2

Yealink T21 E2

Yealink T21 E2En çok tercih edilen telefon markalarından biri olan Yealink markasının IP telefon ürü..

265,00 ₺

Etiketler: ip telefon