• Sanal Santral 8 Kullanıcı Paketi

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !

Sabit Hattım Yok Yeni İstiyorum : Yeni bir hat için gerekli belgelerin tarafımıza ulaştırılması sonrasında bireysel veya kurumsal sabit telefon hattı tahsis edilir. Bu hattın kullanım süresince seçmiş olduğunuz heryöne görüşme paketlerinin tutarı oranında sabit telefon operatörünüzce aylık görüşme ücreti yansıtılır. (Tahsis edilen yeni numara bulunduğunuz şehir alan kodu 212, 216, 312, 232,... veya 0850 ile başlayan numaralar şeklindedir, ancak her şehir için numara bulunamayabilir.)

Sabit Hattım Var Taşımak İstiyorum : Sabit telefon numaranız mevcutta hizmet aldığınız operatörünüzden sabit telefon numarası taşıma formu belgesi düzenlenerek 3 iş günü içerisinde iş ortağımız sabit telefon hizmeti alacağınız yeni operatörünüze taşınır.

Sabit Hattım Var Kullanmak İstiyorum : sabit telefon numaranız santral üzerinde kullanabilmeniz için mevcutta hizmet aldığınız Sabit Telefon Operatörünüzce yeni santralinize yönlendirilmesi gerekmektedir.

8 Adet Dahili Kullanıcı (İç Hat) + Robot Operatör  (Karşılama Anonsu/IVR) + Görüşme Kaydı + Raporlama (Arayüz Üzerinden Heryerden Çağrı Trafiğine Erişim) 

 • 8 Kullanıcı Dahili Abone (Ip Telefon, Cep Telefonu veya Bilgisayar)
 • Robot Operatör (Karşılama Anonsu/IVR) Özelliği
 • Görüşme Ses Kaydı Tutabilme
 • Cep Telefonunda Kullanabilme (mobil uygulama)
 • Raporlama (görüşme detaylarını görebilme)
 • Tek Sistemde Birden Fazla Firma Barındırma (sistemde birden fazla robot ve dış hat ekleyebilme özelliği)
 • Yönlendirme Özelliği ile Çağrıları GSM Numarasına Kolayca Yönlendirebilme
 • Kuyruk Tanımlama (Firmanıza gelen çağrıları Türkçe ve kolay arayüz sayesinde istediğiniz gibi yönlendirebilme)
 • Dünyanın heryerinden erişim ve yönetim
 • Sınırsız Harici Numara Kullanımı (Dış Hat)
 • Şubeler Arası Sınırsız ve Ücretsiz Görüşme
 • İnternet Yada Elektrik Kesintilerinde Otomatik Yönlendirme (Taşınma, tadilat, gibi durumlar dahil)
 • Her Dahili Aboneye Farklı Harici Numara Tahsisi Yapılabilme (her dahili için direkt hat)
 • Kapasite sınırı yoktur (istenildiği taktirde saniyeler içinde iç ve dış hatlarda arttırım sağlanabilir)

Sanal Santral Nedir?

     

         Sanal Santral, bilinen fiziksel santral sistemlerinin yerini alan dijital ip sistemlerin satın alamanıza gerek kalmadan abonelik sistemi ile internet üzerinden kullanılmasıdır. İleri yetenekli Sanal Santral sistemlerinde, kurulum ve işletme maliyetleri yoktur. Tüm yazılım güncellemeleri ücretsiz olarak uzaktan yapılabilmektedir. Kullanıcı sayısı yada Harici numara sayısında sınır yoktur. Eş zamanlı tüm dahili aboneler harici arama yapabilir. Dahili aboneler istediğiniz tüm ip telefonları kullanabilir. 

Yazılım Özellikleri
Bildirim Sanal santral kaçan çağrı servisi, sizi arayıp ulaşamayan numaraları e-posta ile bildirir. İlgili kayıtları web ara yüzünden de inceleyebilirsiniz.
Çağrı Sanal santraliniz eş zamanlı sınırsız çağrı karşılayabilir, ayrıca sanal numaraları üzerinden sınırsız çağrı alabilir, santralinizle karşılayabilirsiniz.
Entegrasyon Kullanmış olduğunuz CRM ile Sanal Santrali entegre edebilirsiniz.
Gelen Arama Gelen çağrılarınızı kuyruk modülüyle, istediğiniz çağrı dağıtım stratejisine operatörlere dağıtabilir, operatörlerin müsait olmaması durumunda çağrıları bekleterek özel anonslar dinletebilir, bekleyen çağrılara ortalama bekleme süresi ve sırasını anons edebilirsiniz. Sanal santraliniz, kuyruk üzerinden dağıtılan çağrıların istatistiklerini tutmaktadır.
Gruplar Çalma gruplarına, departman veya birimlerle ilişkili dahilileri tanımlayabilirsiniz. Sizi arayan müşterilerinizi, karşılama menüsünde departman veya birimler için yaptıkları tuşlamaları çalma gruplarına yönlendirebilirsiniz. Böylelikle müşterilerinizin ilgili birime en hızlı şekilde bağlanmalarını sağlamış olursunuz.
Güvenlik Sanal Santrale erişim sadece belirlenmiş statik ip ‘lerce mümkündür. Atak önleme sistemi ve çeşitli güvenlik önlemleri alınmıştır.
Kullanım Sanal Santral arayüzü basit kullanışlıdır. Web arayüzüne erişerek raporlama, ses kayıtlarına erişim, meşguliyet paneli görüntüleme v.b. işlemleri kolayca yapabilirsiniz.
Panel Dahililerinizin (Operatör) meşguliyet durumlarını santralinizin web ara yüzünden anlık olarak izleyebilirsiniz.
Raporlama Kuyruk modülü üzerinden alından çağrılar için, kuyruk bekleme istatistikleri, kuyruk çağrı istatistikleri v.b. istatistik ve raporlar yer almaktadır.
Rehber Online işlem merkezinde kayıtlı olan kişileriniz santralinizle entegre çalışmaktadır. OİM kişileriniz telefon rehberinizde görüntülenmektedir. Böylelikle gelen çağrılarınızda hangi müşterinizin aradığını ek bir entegrasyon yapmanıza gerek kalmadan telefonunuzdan görebilirsiniz.
Takip Kuyruk bazında ve genel olarak bekleyen, konuşan çağrılarınızı anlık olarak izleyebilir; Ortalama bekletme, ortalama konuşma süresini görüntüleyebilirsiniz. Servis hedefinizi kuyruk bazında girerek servis seviyenizi ölçebilirsiniz.
Yönlendirme Şirket personellerinizi bulut santralinizin (Sanal Santral) birer dahilisi olarak ayarlayabilir, her bir dahiliye özel tanımlamalar yapabilirsiniz.
Genel Özellikler
Çalışma Prensibi Sanal santralinizde, mesai içi ve mesai dışı için farklı karşılama senaryoları oluşturabilirsiniz. Öğle arası için de farklı bir karşılama senaryosu ayarlayabilirsiniz.
Eskiye Kıyasla Eski tip analog telefon santrallerin yerini alan sanal santralde (bulut santral) yatırım maliyeti gerektiren fiziksel bir santral kurulmasına gerek yoktur ve tamamen internet üzerinden çalışır. Yani internetin olduğu her yer sizin ofisinizdir !
Hızlı Kurulum Sanal Santraliniz yarım gün içinde hazırlanır. Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kapasıte Sanal Santral sisteminde eş zamanlı olarak yüksek kapasitede çağrı alabilir, arama yapabilirsiniz. Dahili ve dış hat kapasitesinin arttırılması kolay ve maliyetsizdir. Her bir dahili artırımı için ip telefon kullanmak yeterlidir.
Kesintisiz İletişim Sanal Santral datacenter ortamında barındırıldığından dolayı internet ve elektrik kesintisine uğramaz. Numaranız lokasyonunuzdaki kesintilerden etkilenmez.
Lokasyon Sanal Santral sistemi ile şubeler arası aynı binaydaymış gibi dahili numaraları tuşlayarak, ücretsiz olarak görüntülü ve sesi görüşebilir gelen çağrıları aktarabilir ve çekebilirsiniz.
Kullanım Şekli Ürün kullanıcıya belirtilen ücret üzerinden 1 yıl olarak fatura edilmektedir.
Teknik Özellikler
Anons Sesli karşılama menüleri (IVR) ile şirketinize özel karşılama anonsları oluşturabilir, müşterilerinize tuşlama yaptırarak ilgili dahili ya da departmana kolayca ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Birden fazla dış hattınıza; mesai içi, mesai dışı ve öğle arası için farklı karşılama menüleri (IVR) oluşturabilirsiniz.
Destek Sanal Santral güncellemeleri için ekstra bir ücret ödemezsiniz. Destek ve bakım hizmeti hızlı ve ücretsizdir.
Fax Bulut santral üzerinden faks gönderebilir ve alabilirsiniz. Gelen fakslarınız belirleyeceğiniz e-posta adreslerine gönderilmektedir. Web arayüzünden de gelen fakslarınızı görüntüleyebilirsiniz. Bilgisayarınızdaki bir dokümanı faks olarak gönderebilirsiniz.
İç Hat Dahililerinize özel dış hat tanımlayabilirsiniz. Tanımlanan dış numara (CLI), ilgili dahilinin dış aramalarında görünür.
Telesekreter Bulut santralinizin dahililerine ulaşılamaması durumunda arayan müşteriniz telesekreter kaydı bırakabilir. Bırakılan telesekreter kayıtları dahiliye tanımlı e-posta adresine gönderilir.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sanal Santral 8 Kullanıcı Paketi

 • 440,68 ₺

Mevcut Seçenekler:


Benzer Ürünler

Sanal Santral 10 Kullanıcı

Sanal Santral 10 Kullanıcı

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !15 gün deneme seçeneği : Seçtiğiniz taktirde ve paket işlemleriniz o..

406,78 ₺

Sanal Santral 20 Kullanıcı Paketi

Sanal Santral 20 Kullanıcı Paketi

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !Sabit Hattım Yok Yeni İstiyorum : Yeni bir hat için gerekli belgeler..

466,10 ₺

Etiketler: sanal santral