ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !

Sabit Hattım Yok Yeni İstiyorum : Yeni bir hat için gerekli belgelerin tarafımıza ulaştırılması sonrasında bireysel veya kurumsal sabit telefon hattı tahsis edilir. Bu hattın kullanım süresince seçmiş olduğunuz heryöne görüşme paketlerinin tutarı oranında sabit telefon operatörünüzce aylık görüşme ücreti yansıtılır. (Tahsis edilen yeni numara bulunduğunuz şehir alan kodu 212, 216, 312, 232,... veya 0850 ile başlayan numaralar şeklindedir, ancak her şehir için numara bulunamayabilir.)

Sabit Hattım Var Taşımak İstiyorum : Sabit telefon numaranız mevcutta hizmet aldığınız operatörünüzden sabit telefon numarası taşıma formu belgesi düzenlenerek 3 iş günü içerisinde iş ortağımız sabit telefon hizmeti alacağınız yeni operatörünüze taşınır.

Sabit Hattım Var Kullanmak İstiyorum : sabit telefon numaranız santral üzerinde kullanabilmeniz için mevcutta hizmet aldığınız Sabit Telefon Operatörünüzce yeni santralinize yönlendirilmesi gerekmektedir.

Sanal Santral 100 Kullanıcı

Sanal santral, teknolojinin öncüleri olan sanal santral hizmeti; internet üzerinden, internetin olduğu her yerde kullanabileceğiniz internet tabanlı oldukça tasarruflu ve hızlı bir yeni nesil telefon santralidir. Titiz bir çalışmayla, sizlere sektörün en güvenilir; teknolojik, dinamik ve uygun fiyatlı sanal santralini oldukça hızlı bir şekilde kuruyoruz. Kurduğumuz bu sanal santral sayesinde internetin olduğu her yer sizler için bir ofis olmaktadır.

Sanal Santralin Üstün Yönleri

Bilex Teknoloji Hizmetleri Sanal santral (bulut santral) hizmetlerini kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir.İşte size detaylar;

*** İşletmeniz için kurduğumuz sanal santral, karmaşık kablo yapılarından kurtulmanızı böylece telefon çağrılarınızı daha ileri teknolojiyle esnek ve kullanıcı dostu olan ara yüzle istediğiniz şekilde yönlendirebilme imkanlarını sunmaktadır.

***Diğer klasik fiziksel telefon santrallerinin aksine sanal santral ile her şubeniz için farklı bir santral oluşturmanıza gerek olmadan, tek bir santral ile sahip olduğunuz tüm ofislerinizin telefon santrali ihtiyacını rahat bir şekilde karşılayarak şubeler arası iletişim maliyetlerinizi sıfıra indirebilirsiniz.

*** Sanal santral hizmetlerimizden aldığınızda, karşılama menüsü, bekleme müzikleri, çağrı grupları, limitsiz harici hat, mesai saatleri, arama yönlendirme, ses kayıt ve çağrı kayıtları gibi birçok kolaylığa da ulaşmış olacaksınız.

*** Klasik fiziksel telefon santrallerinde ofisinizi arayan müşterileriniz birilerine ulaşamadığı zaman telefon kendiliğinden kapanmaktadır Oysa sanal santral ile müşteriniz ofisten kimseye ulaşamadığı zaman bağlantı otomatik olarak sizin telefonunuza yapılacaktır.Sizinde o an çok meşguldünüz ve cevap veremediniz mi? Hiç dert etmeyin. O zaman da arama istediğiniz bir yere yönlenecektir..

*** Kuracağınız sanal santral sayesinde, sisteme dahil olan bütün firmalar birbirleriyle de ücretsiz görüşebilmektedir. Bu da yoğun görüştüğünüz kişilerle olan telekom masraflarınızda ciddi bir düşüş sağlayacaktır.

Sanal santraller fiziksel telefon santrallerine oranla kıyaslanamayacak kadar daha birçok avantaja sahiptir.


Yazılım Özellikleri
Bildirim Sanal santral kaçan çağrı servisi, sizi arayıp ulaşamayan numaraları e-posta ile bildirir. İlgili kayıtları web ara yüzünden de inceleyebilirsiniz.
Çağrı Sanal santraliniz eş zamanlı sınırsız çağrı karşılayabilir, ayrıca sanal numaraları üzerinden sınırsız çağrı alabilir, santralinizle karşılayabilirsiniz.
Entegrasyon Kullanmış olduğunuz CRM ile Sanal Santrali entegre edebilirsiniz.
Gelen Arama Gelen çağrılarınızı kuyruk modülüyle, istediğiniz çağrı dağıtım stratejisine operatörlere dağıtabilir, operatörlerin müsait olmaması durumunda çağrıları bekleterek özel anonslar dinletebilir, bekleyen çağrılara ortalama bekleme süresi ve sırasını anons edebilirsiniz. Sanal santraliniz, kuyruk üzerinden dağıtılan çağrıların istatistiklerini tutmaktadır.
Gruplar Çalma gruplarına, departman veya birimlerle ilişkili dahilileri tanımlayabilirsiniz. Sizi arayan müşterilerinizi, karşılama menüsünde departman veya birimler için yaptıkları tuşlamaları çalma gruplarına yönlendirebilirsiniz. Böylelikle müşterilerinizin ilgili birime en hızlı şekilde bağlanmalarını sağlamış olursunuz.
Güvenlik Sanal Santrale erişim sadece belirlenmiş statik ip ‘lerce mümkündür. Atak önleme sistemi ve çeşitli güvenlik önlemleri alınmıştır.
Kullanım Sanal Santral arayüzü basit kullanışlıdır. Web arayüzüne erişerek raporlama, ses kayıtlarına erişim, meşguliyet paneli görüntüleme v.b. işlemleri kolayca yapabilirsiniz.
Panel Dahililerinizin (Operatör) meşguliyet durumlarını santralinizin web ara yüzünden anlık olarak izleyebilirsiniz.
Raporlama Kuyruk modülü üzerinden alından çağrılar için, kuyruk bekleme istatistikleri, kuyruk çağrı istatistikleri v.b. istatistik ve raporlar yer almaktadır.
Rehber Online işlem merkezinde kayıtlı olan kişileriniz santralinizle entegre çalışmaktadır. OİM kişileriniz telefon rehberinizde görüntülenmektedir. Böylelikle gelen çağrılarınızda hangi müşterinizin aradığını ek bir entegrasyon yapmanıza gerek kalmadan telefonunuzdan görebilirsiniz.
Takip Kuyruk bazında ve genel olarak bekleyen, konuşan çağrılarınızı anlık olarak izleyebilir; Ortalama bekletme, ortalama konuşma süresini görüntüleyebilirsiniz. Servis hedefinizi kuyruk bazında girerek servis seviyenizi ölçebilirsiniz.
Yönlendirme Şirket personellerinizi bulut santralinizin (Sanal Santral) birer dahilisi olarak ayarlayabilir, her bir dahiliye özel tanımlamalar yapabilirsiniz.
Genel Özellikler
Çalışma Prensibi Sanal santralinizde, mesai içi ve mesai dışı için farklı karşılama senaryoları oluşturabilirsiniz. Öğle arası için de farklı bir karşılama senaryosu ayarlayabilirsiniz.
Donanım Akıllı telefonunuza veya tabletinize yüklenecek bir uygulamayla bulut santralinizin dahilisi olabilir, görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Eskiye Kıyasla Eski tip analog telefon santrallerin yerini alan sanal santralde (bulut santral) yatırım maliyeti gerektiren fiziksel bir santral kurulmasına gerek yoktur ve tamamen internet üzerinden çalışır. Yani internetin olduğu her yer sizin ofisinizdir !
Hızlı Kurulum Sanal Santraliniz yarım gün içinde hazırlanır. Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kapasıte Sanal Santral sisteminde eş zamanlı olarak yüksek kapasitede çağrı alabilir, arama yapabilirsiniz. Dahili ve dış hat kapasitesinin arttırılması kolay ve maliyetsizdir. Her bir dahili artırımı için ip telefon kullanmak yeterlidir.
Kesintisiz İletişim Sanal Santral datacenter ortamında barındırıldığından dolayı internet ve elektrik kesintisine uğramaz. Numaranız lokasyonunuzdaki kesintilerden etkilenmez.
Lokasyon Sanal Santral sistemi ile şubeler arası aynı binaydaymış gibi dahili numaraları tuşlayarak, ücretsiz olarak görüntülü ve sesi görüşebilir gelen çağrıları aktarabilir ve çekebilirsiniz.
Kullanım Şekli Ürün kullanıcıya belirtilen ücret üzerinden aylık olarak fatura edilmektedir.
Teknik Özellikler
Anons Sesli karşılama menüleri (IVR) ile şirketinize özel karşılama anonsları oluşturabilir, müşterilerinize tuşlama yaptırarak ilgili dahili ya da departmana kolayca ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Birden fazla dış hattınıza; mesai içi, mesai dışı ve öğle arası için farklı karşılama menüleri (IVR) oluşturabilirsiniz.
Destek Sanal Santral güncellemeleri için ekstra bir ücret ödemezsiniz. Destek ve bakım hizmeti hızlı ve ücretsizdir.
Fax Bulut santral üzerinden faks gönderebilir ve alabilirsiniz. Gelen fakslarınız belirleyeceğiniz e-posta adreslerine gönderilmektedir. Web arayüzünden de gelen fakslarınızı görüntüleyebilirsiniz. Bilgisayarınızdaki bir dokümanı faks olarak gönderebilirsiniz.
İç Hat Dahililerinize özel dış hat tanımlayabilirsiniz. Tanımlanan dış numara (CLI), ilgili dahilinin dış aramalarında görünür.
Telesekreter Bulut santralinizin dahililerine ulaşılamaması durumunda arayan müşteriniz telesekreter kaydı bırakabilir. Bırakılan telesekreter kayıtları dahiliye tanımlı e-posta adresine gönderilir.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Sanal Santral 100 Kullanıcı

  • 2.118,64 ₺
  • 1.949,15 ₺

Mevcut Seçenekler:


Etiketler: Santral